Ajo ka ‘thyer’ rrjetin me fotografitë e fundit të publikuara nga seti fotografik që ka realizuar.

Dhe Lauren Goodger ka gjetur veten në qendër të vëmendjes tek 778 mijë ndjekësit e saj, derisa ka ndarë me ta fotot tejet seksi dhe provokuese, ku ajo tregon hiret trupore,

E veshur në të brendshme të ndryshme, ylli 32 vjeçar ka zbuluar gjoksin bombastik dhe të pasmet gjigante, duke mos lënë vend për imagjinatë.