Category: Estradë
Estradë 16.11.23 | 18:00

Brad Pitt prezenton të dashurën e tij të re

Aktori i njohur, Brad Pitt pas ndarjes me aktoren Angelina Jolie ka bërë publike lidhjen e tij të re. Sipas People, Brad Pitt është në një lidhje dashurie me Ines De Ramon me të cilën ka një diferencë në moshë prej 27 viteve. Dyshja u panë së bashku Gala-n 12-të vjetore të Art+Film të...

Estradë 07.11.23 | 12:00

Arnold Schwarzenegger: Si të zgjoheni bëni aktivitete fizike, iu ndihmon shumë

Arnold Schwarzenegger e di mënyrën më të mirë për ta nisur ditën. Aktori tha se ai “nuk mendon” kur zgjohet dhe shkon për një stërvitje herët në vend të kësaj derisa ishte duke folur për rutinën e tij të mëngjesit. Duke folur në një panel të enjten, Schwarzenegger tha: “Ndihem...

Estradë 25.09.23 | 12:00

 Julio Iglesias këngëtari i 350 milionë disqeve feston 80-vjetorin

Pak më pak se dy vjet më parë, në një postim në Instagram, Julio Iglesias mohoi thashethemet alarmante rreth gjendjes së tij shëndetësore. Sot, një nga këngëtarët më të suksesshëm latinë në histori, dhe po flasim këtu për më shumë se 350 milionë disqe të shitura, mbush 80 vjeç. Ka...

Estradë 06.09.23 | 12:00

Vdes Gary Wright, këngëtari i “Dream Weaver”

Gary Wright, muzikanti prapa “Dream Weaver” dhe bashkëpunuesi i shpeshtë me Geroge Harrisonin, ka vdekur në moshën 80-vjecare. Sipas raportimeve nga TMZ-ja, vdekja e artistit vjen pas problemeve shëndetësore me të cilat ishte përballur që një kohë të gjatë, përfshirë këtu sëmundjen...

Estradë 06.09.23 | 09:00

Kevin Costner do t’i paguajë 63 mijë dollarë në muaj ish-bashkëshortes së tij

Kevin Costner do t’i duhet t’i paguajë ish-bashkëshortes së tij Christine Baumgarten 63,000 dollarë në muaj. Këto janë kushtet e marrëveshjes së divorcit të arritur pas një seance dyditore në gjykatë. Një divorc i vështirë për yllin e Hollivudit dhe jo pa konflikte. Ish-zonja Costner...

Estradë 29.05.23 | 10:30

Zbulohet emri i djalit të Khloe Kardashian

Khole Kardashian, ka zbuluar emrin e djalit të saj nëntë muaj pas lindjes së tij. Khloe zbuloi se djalin e saj e quajti Tatum. “Emri i tij është Tatum. Pra, Tatum dhe True”, tha Khloe në një rrëfim. “Të emërosh një njeri është vërtet e vështirë”. Gjithashtu në rrëfim, Khloe...

Estradë 25.05.23 | 14:26

Tina Tarner vdiq në moshën 83 vjeçare

Mbretëresha e rokenrollit, Tina Tarner, hitet pop dhe klasikët e së cilës si “The Best” dhe “What’s Love Got to Do With It” e bënë atë një ikonë të muzikës botërore, ajo vdiq dje në moshën 83-vjeçare në Cyrih të Zvicrës. E lindur në shtetin amerikan Tenesi...

Estradë 16.09.19 | 11:31

“Nuk doja të bija në dashuri”, Adelina tregon se si filloi lidhja me Valin

Adelina Ismajli ka bërë disa postime me disa fotografi të reja ku shihet krahë bashkëshortit të saj. Kënëgtarja jo shpesh zgjedhë të postojë ose të flasë për jetën e saj personale, ndërsa këtë herë ka bërë përjashtim. Ajo sjell tri fotografi të reja ku shihet në përqafimin e...

Estradë 14.09.19 | 13:33

Zbulohet këngëtari tjetër që do të këndojë në dasmën e Bleros dhe Afronës

Çifti Blero dhe Afrona Dika po bëjnë përgatitjet e fundit për dasmën e tyre, e cila do të mbahet të shtunën e ardhshme, më datë 21 shtator. Mes shumë të ftuarve, këngëtari Blero ka angazhuar disa nga kolegët e tij edhe për të kënduar në ditën më të rëndësishme të jetës së...

Estradë 11.09.19 | 14:21

“Zhduket” Genta Ismajli

Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor Projekti i saj i fundit “Zjarr” ka ardhur në muajin mars dhe që nga ajo kohë, këngëtarja...

Estradë 11.09.19 | 13:26

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën. Prive.al sjellë ekskluzivisht fotografi të tij vetë i dyti të cilat mund...

Estradë 10.09.19 | 14:05

Demit nuk i besohet, arrin qëllimin!

“Nuk më besohet që kam arritur 10 milionë mbështetës,” kështu nis postimi i vetëm pak orëve më parë në Instagram i Demi Rose. Teksa ka publikuar një foto bardhë e zi me të brendshme, ish-e dashura e Tyga ka shprehur mirënjohjen për fansat e saj. “Ju dua. E dini apo jo historinë...

Estradë 10.09.19 | 12:57

Dy velinat shqiptare puthen në buzë, merr ‘flakë’ rrjeti

Oni Shkjau dhe Enisa Koleci janë dy velinat që tërheqin vëmendjen çdo ditë, gjatë transmetimit të emisionit “STOP”në Klan Tv. Por, mesa duket ndryshe nga Alesia Bami, duket se vajza e ardhur se fundmi, Enisa ka krijuar shumë shoqëri me Oni Shkjaun, aq sa të puthen në buzë. Në një...

Estradë 10.09.19 | 10:28

Femra me trupin më të përkryer në botë bën gati kalendarin e vitit 2020

Bukuroshja britanike, Kelly Brook, ka bërë gati kalendarin e saj zyrtar për vitin që po vjen. Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” është shfaqur, si për çdo vit, kryesisht me bikini të ndryshëm. Seksbomba 39-vjeçare në fotot e realizuara...

Estradë 04.09.19 | 12:43

Rita Ora rrëmben vëmendje në “GQ Men of The Year”, shikojeni si ishte veshur

Rita Ora u shfaq gjysmë e zhveshur me sytjena e fustan në tapetin e kuq të “GQ Men of The Year 2019”. Ajo kurrë nuk ka frikë të tregojë figurën marramendëse në veshje të guximshme, shkruan DailyMail. Rita Ora bëri edhe një herë që të gjithë të kthejnë kokën nga ajo teksa arriti...

Estradë 03.09.19 | 10:20

Këto janë 3 femrat shqiptare që luajnë filma për të rritur (FOTO+18)

Breanne Benson, Alby Rides e Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur tek ne por mjafton të kërkoni në Google për to dhe mësoni për veprimtarinë e tyre. Alby Rides Këto tre femra janë me origjinë shqiptare dhe janë të njohura në industrinë e filmave për të rritur. Këto vajza...

Estradë 30.08.19 | 15:27

Biznesmeni shqiptar thyen tabutë: Në Tepelenë lyhen më mirë buzët

Elton Ilirjani është një ndër biznesmenët më të njohur në vendin tonë. Ai u përfol shumë, pasi tha hapur në një ekran televiziv se ishte homoseksual. Ai është rikthyer në Shqipëri, pasi për disa kohë ishte në Amerikë ku punoi për të zhvendosur atje biznesin e tij. Kurse së fundmi...

Estradë 30.08.19 | 11:04

Edona James numëron ditët e fundit? E dhimbshme, kështu e ka bërë kanceri atë

Edona James është transgjinorja më e famshme shqiptare. Edona u bë e njohur kur në moshën 23-vjecare, bëri një operacion të thellë për tu shndërruar plotësisht në femër. Transgjinorja e njohur ka disa javë që po përballet me sëmundjen e kancerit. Këtë e ka bërë të ditur vetë...

Estradë 15.08.19 | 13:31

Rihanna shkëlqen me stilin e veçantë në Santa Monica (FOTO)

Rihanna e filloi linjën e modës së një kualiteti të lartë me grupin luksoz LVMH në fillim të këtij viti. Ajo është kapur rastësisht nga aparati në një natë që kanë dalur së bashku me nënën e saj në Santa Monica. Këngëtarja 31 vjeçare u shfaq me një fustan të thjesht që i shkonte...

Estradë 05.07.19 | 12:28

Bebe Rexha feston 4 korrikun me paraqitje provokuese nga pishina

  Bebe Rexha ka festuar në shtëpinë e saj mbrëmë Ditën e Pavarësisë së SHBA-së. Këngëtarja Bebe Rexha ka festuar mbrëmë deri vonë me miqtë dhe të afërmit e saj në oborrin e shtëpisë së saj. Bebe është veshur me kostum me dizajn të flamurit të amerikës dhe një gomë për...

Повеќе