Shkup, arrestohen tre persona për tregti me lëndë narkotike

Shkup 21.11.2019 / 17:04

Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga SPB-Shkup, kanë arrestuar personat me iniciale S.B. 23 vjeç dhe F.SH. 18, që të dy nga Shkupi. Gjatë kontrollit nga ana e zyrtarëve policorë tek personat në fjalë është gjetur dhe konfiskuar marijuanë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër personave në fjalë do të ngritët padi adekuate.

Gjithashtu mbrëmë pak para mesnate zyrtarët policorë kanë arrestuar B.S. 25 vjeç nga Shkupi, për shkak se gjatë kontrollit tek ai kanë gjetur marijuanë.

Edhe ndaj këtij personi pas dokumentimit të plotë të rastit do të ngritët padi adekuate.


Comments are closed for this post.

Të fundit