Blerona Zeqiri ka publikuar një foto në ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.Ajo ndan postime të shumta me ndjekësit.Së fundi, ka postuar një foto të cilës po i shihet gjoksi tejet shumë.

Moderatorja, njihet për gjoksin e saj bombastik dhe nuk heziton dhe ta ekspozojë.E këtë gjë e ka bërë edhe në këtë imazh.

Shikojeni foton: