Remzie Osmani, të shtunën e kaluar martoi djalin e vetëm, Hamzën.

Këngëtarja nga Mushtishti, Remzie Osmani javën e kaluar martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën me Gëzimen.

Kështu, këngëtarja shqiptare nisi festën tri ditë përpara e që atë ditë mahniti të gjithë me organizimin që ka bërë në një nga restorantet në Prizren.

E në videon e mëposhtme që ua sjell lajmi.net, mund ta shikoni gjithë atmosferën e mahnitshme të dasmës.

Shkurte Gashi poashtu ‘ndezi’ atmosferën atë natë duke kënduar të shumtën e kohës bashkë me Ymer Bajramin dhe NRG Band.

E ajo që rrëmbeu vëmendjen e asaj mbrëmje nuk ka dyshim se ishte Gëzimja, e cila shkëlqeu në fustanin e bardhë.