Reperja Melinda Ademi ka treguar sa talente është

Ajo ka publikuar një video të gjatë në Instagram ku shihet duke repovatur para kamerës.

Në këtë repturë, Melinda ka treguar se ajo nuk e ka problem shumë që të këndojë edhe live dhe këtë madje ajo e bën pa asnjë problem.

 

View this post on Instagram

 

KU PO T’DHEM IM BACK BITCH
S’JE TI SEXY JE CAT-FISH
IM TALKIN’ SHIT WITH MY FAT LIPS
GETTIN’ GOOSEBUMPS LIKE IM ‘TRAVIS’ 
TI JE BAD UN JOM TRE-FISH
JOM TU BO HUSTLE LIKE SAVAGE
DJE JOM KON DERI NEW YORK
SOT TU PI KAFE EN’PARIS

MOS MA PRISH
TIMIN MOS MA PRISH 
SONTE JOM ME GOOD VIBE
CHILLIN WIT’ THE GOOD VIBES

S’KA LIMIT JO NUK KA LIMIT
JOM TU FOL ME NUMRA BONI RRUSH E KUMLLA 
TU BO GJIRO ME ‘BM’ SHACI YT IN MY ‘DM’ KA FILLU ME bo SHIJE NUK E PREKI SE SHKRIHET KUSH O THE BADDEST PO DIHET SPO DU ME FOL SE PO SHIHET IM MAKING MY WAY TO THE TOP-TOP I WAS MADE FOR THIS SHIET HALLOWEEN U BO LIGA
COMPETITION ME SHTRIGA
PHOTOSHOP EDHE SHMINKA
PO MENON LOPA OSHT MILLKA KAPE NI DEF ME TY PO KESHI ME MENTALITET BITCHES BE TALKIN’ SE GJITH PO BI TREND PE KQYRI PASQYREN ME VETEN IMPRESSED LIKE ‘ WOW ‘

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on