Këngëtarja Morena Taraku e cila po përflitet vazhdimisht për operacione plastike, së fundmi ka pozuar nudo

Morena Taraku ka pozuar nudo dhe këtë fotografi e ka shkrepur fotografi Norik Uka.

Ajo ka ndryshuar në mënyrë drastike nga operacionet plastike dhe dita ditës po i ngjan më shumë Angelina Jolie. Ndryshe ajo ka paralajmëruar edhe një këngë të re, por që kjo ende nuk doli.

 

View this post on Instagram

 

@norikuka @sellmakasumoviq 🎬

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on