Ajo gjithmonë çmend Instagramin me fotografitë në bikini që i publikon pothuajse çdo ditë.

Dhe këtë herë, Demi Rose pozoi para kamerës të shtunën, duke shfaqur format e saj bombastike në bikini gjatë një fotosezioni në Bali, Indonezi, transmeton Gazeta Express.

Modelja 24 vjeçare e Instagramit, dha një buzëqeshje të rrallë duke pozuar në pishinë, përderisa shfaqi trupin e saj fenomenal në bikini shumëngjyrëshe.