Këngëtarja Morena Taraku ka sjell një foto tepër të nxehtë këtë mbrëmje

Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare është duke qëndruar në Dubai këto ditë dhe fotot e nxehta sigurisht nuk mungojnë.

Në një foto që ajo ka postuar në Instagram, tregon gjoksin e saj tepër seksi derisa bën edhe një gjest erotik duke pozuar me gjuhë jashtë.

Morena ka një javë që është në Dubai dhe këtë foto ajo e ka postuar gjatë vikendit.