Elton Ilirjani është një ndër biznesmenët më të njohur në vendin tonë. Ai u përfol shumë, pasi tha hapur në një ekran televiziv se ishte homoseksual.

Ai është rikthyer në Shqipëri, pasi për disa kohë ishte në Amerikë ku punoi për të zhvendosur atje biznesin e tij. Kurse së fundmi ai ka thyer edhe një tabu tjetër.

Së fundmi biznesmeni shqiptar ka thyer edhe një tabu tjetër. E themi këtë, pasi ai ka publikuar në profilin e tij në “Facebook”, disa foto, ku shfaqet duke lyer buzët me buzëkuq. Krahas tyre ai ka shkruar:

Në Tepelenë lyhen më mirë buzët.”

Në këto foto, ai shfaqet edhe me bizhuteri që i vendosin gratë. Mesa duket ai ka dalë hapur fare dhe pa komplekse.