Category: Estradë
Estradë 19.06.19 | 11:05

Kaq seksi kurrë nuk e keni parë Tunën

Tuna Sejdiu dalë nga dalë po tregon se po kthehet sigurt në skenë dhe atë shumë seksi Së është kështu është e tregojnë fotot e saj të fundit të cilat ajo i ka bërë gjatë pushimeve të saj. Tuna, e cila u rikthye pas lindjes së djalit të saj me Patris Berishën me një album muzikorë,...

Estradë 17.06.19 | 12:07

Kejvina Kthella ‘çmend’ Barcelonën me pamjen e saj (FOTO)

Kejvina Kthella po kalon disa ditë në qytetin e bukur të Barcelonës. Kejvina Kthella ish velina e emisionit ‘Xing’ prej edhe nga mori famën më të madhe ka publikuar disa imazhe në rrugët e Barcelonës. Me bukurinë dhe linjat trupore ajo ka arritur gjithmonë të fitoj vëmendjen e mediave. Kejvina...

Estradë 17.06.19 | 11:57

Jennifer Lopez u’a uron Ditën e Babait ish burrit, dhe të fejuarit të tanishëm

Të dielen, Jennifer Lopez zgjodhi llogarinë e saj në Instagram për t’i bërë një dedikim ish burrit dhe babait të binjakëve të saj, Marc Anthony dhe të fejuarit të tanishëm Alex Rodriguez. Postimi i pare i saj ishte për babain e binjakëve, Max dhe Emme 11. (Marc Anthony) ‘Urime Dita...

Estradë 17.06.19 | 11:51

Jonida dhe Romeo kapen mat, çifti kalon bashkë ditët e nxehta

Prej kohësh po përflitet se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi dhe aktori që na ka bërë gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Romeo Veshaj janë në një lidhje. Dyshja ka preferuar të mos e konfirmojnë lidhjen megjithatë janë postimet nga vende të njejta ato që kanë...

Estradë 13.06.19 | 11:08

Sara Hoxha zbulon gjininë e bebes

Pak ditë më parë Sara Hoxha zbuloi se do të bëhej nënë për herë të dytë. Sot bashkëshorti i saj, Ledion Liço ka ditëlindjen. Në fjalët dedikuar tij, Sara ka zbuluar edhe gjininë e bebes. “Vite më parë në këtë datë, për ditëlindjen e tij, unë takova shpirtin tim binjak. Nuk...

Estradë 13.06.19 | 11:07

Çka po ndodh me Loredanën, nuk do ta njihni në pamjen e re!

U bë shumë e njohur pas skandalit të zbuluar nga mediat zviceran ku Loredana dyshohet se e mashtroi një çift zviceran duke marrë nga ta rreth 900 mijë franga. E tani Loredana Zefi duket krejtësisht ndryshe në foton e re të postuar në Instagram. Reperja Loredana Zefi i është rikthyer fuqishëm...

Estradë 10.06.19 | 15:34

Angela Martini: E vërteta e çështjes së bashkëshortit tim… S’ka divorc, tani e dua edhe më shumë!

Emri i saj ka qenë më i lakuari në media gjatë fundjavës së shkuar. Shkak është bërë bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu, i cili sipas medieve është përfshirë në një skandal të madh në Rumani. Për këtë Angela Martini flet për herë të parë në një deklaratë ku jep përgjigje...

Estradë 10.06.19 | 15:27

“Juristja seksi” shqiptare: Këto janë ofertat me shumë shifra që marr (FOTO)

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram. Krahas profesionit krahas profesionit të saj ajo vazhdon edhe karrierën si modele, ku nuk mungojnë fotot me të...

Estradë 10.06.19 | 14:51

Rishfaqet Vali Corleone, ja çka ka ndodhur me të

Vali Corleone ka mbetur një nga personazhet më të komentuar të showbizit e që ka bërë bujë me deklaratat e tij. Mirëpo prej gati 1 viti Vali nuk është shfaqur më në ekran dhe publiku është bërë kurioz ç’ka ndodhur me të. Këtë na e ka zbuluar sot Fero i cili ka postuar një foto...

Estradë 10.06.19 | 14:47

Kejvina vjen me poza tërheqëse, këtë herë nga Barcelona

Kejvina Kthella është prej femrave më atraktive shqiptare, e cila me format e saj po merr vëmendjen e publikut dhe mediave rozë. Modelja e bukur u bë e njohur sa ishte pjesë e emisionit ‘Xing me Ermalin’, dhe vazhdon edhe tani të jetë në qendër të vëmendjes. Jeta luksoze që bën modelja,...

Estradë 07.06.19 | 13:53

Isaac përfundon në spital pas ndarjes nga Dua Lipa

Dua Lipa dhe Isaac Carew i dhanë fund romancës së tyre 18 muaj pasi u rikthyen bashkë. Dhe ashtu siç ndodh në çift, pas ndarjes ka mjaft dëshpërim, por këtë herë jo nga Dua Lipa. Shefi i njohur i kuzhinës Isaac Carew, po e përjeton shumë keq ndarjen dhe këtë mundohet ta tregojë në...

Estradë 07.06.19 | 11:50

Rashel Kolaneci po e ‘çmend’ rrjetin me këto

Rashel Kolaneci vazhdon të na lë gojëhapur me postimet e saj ‘tronditëse’. Ajo kësaj radhe ka postuar në Instagram një foto e cila nuk do shumë fjalë e as nuk i lë shumë vend imagjinatës. Modelja bukuroshe e cila njihet për format e saj bombastike edhe njëherë ka goditur rrjetin me...

Estradë 06.06.19 | 11:16

Adelina zgjedh reperen Rina për duet

Adelina Ismaili pritet që shumë shpejt të vjen me një këngë të re dhe duket se për këtë ka zgjedhur një këngëtare të re Adelina Ismaili pak më parë kishte lavdëruar dy producentët e On Records, Zzap n’Chris me anë të një postimi në rrjetet sociale Por, më parë, reperja Rina...

Estradë 05.06.19 | 11:45

Pas bashkëpunimit me Ledrin, GASHI publikon këngën e ‘Roses’

GASHI vjen me një këngë të re të cilës i ka realizuar videoklip. “Roses” titullohet kënga e re e 29-vjeçarit, të cilën e ka shoqëruar edhe me një video të thjeshtë por tejet të veçantë. “Për të gjithë fansat e mi, të rinj apo të vjetër. Faleminderit për mbështetjen. Kënga...

Estradë 05.06.19 | 11:43

Nuk do ta besoni se çfarë shtëpie luksoze ka Morena në mes të Stambollit

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaq shtëpinë e saj. Këngëtarja tregoi një kënd të shtëpisë nga jashtë, pishinën që gjendej pranë saj dhe veturën në kopshtin e shtëpisë. “Shtëpi e ëmbla shtëpi”, ka qenë mbishkrimi që ajo ia...

Estradë 31.05.19 | 13:02

Morena Taraku: Së shpejti e gjithë bota do ta njoh emrin tim

Këngëtarja Morena Taraku sapo ka bërë një deklaratë shumë të fortë në llogarinë e saj në Instagram që lidhet me faktin se së shpejti ajo do bëhet super e famshme. Bukuroshja e cila prej kohësh jeton në Turqi, ka deklaruar publikisht se së shpejti e gjithë bota do ta njohë emrin e...

Estradë 31.05.19 | 11:41

Nuk e kemi ditur se Melinda ka të pasme kaq seksi

Reperja Melinda Ademi, e cila nuk është e panjohur për “fërkat” e saj me Taynan ka postuar një video ku duket shumë në formë Derisa është e famshme për rimat e saj interesante, Melinda Ademin nuk e kemi parë që ka edhe të pasme kaq seksi. Në një video që ajo ka postuar në rrjetet...

Estradë 30.05.19 | 16:00

Bebe Rexha tregon arsyen se përse nuk iu përgjigjet më kritikëve: Nuk mund ta mposhtni urrejtjen me urrejtje

Bebe Rexha ka ndaluar t’u përgjigjet ngacmimeve të njerëzve në rrjetet sociale sepse sipas saj “nuk mund ta mposhtni urrejtjen me urrejtje”. Këngëtarja shqiptare me famë botërore tha se kishte marrë një hap prapa në lidhje me këtë pasi “ngacmimi nganjëherë mund të ndikojë pak...

Estradë 30.05.19 | 14:54

Me hixhab dhe “Rock Music”, adoleshentet po i thyejnë paragjykimet

Tri nxënëse, myslimane të cilat janë të mbuluara me hixhab kanë formuar një grup muzike në Indonezi që e kanë emruar “Voice of Baceprot”. Këto adoleshente bëjnë rok muzik, dhe me muzikën po luftojnë paragjykimet, derisa reagimet kanë qenë të ashpra. Zëri udhëheqës i grupit është...

Estradë 29.05.19 | 12:18

Meghan mami më e “fiksuar” në botë; Asnjë dado nuk merr përsipër djalin e saj për një arsye shumë të thjeshtë

Nuk është herë e parë që dëgjojmë se dukesha Meghan është një person shumë i dhënë pas rregullave dhe nuk lejon që të tjerët ta ndihmojnë. Fjalë të tilla erdhën nga burime të sigurta kohë më parë kur ajo filloi të kishte probleme me punonjësit kur sapo u bë pjesë e familjes...

Повеќе