Bebe Rexha ka festuar në shtëpinë e saj mbrëmë Ditën e Pavarësisë së SHBA-së.

Këngëtarja Bebe Rexha ka festuar mbrëmë deri vonë me miqtë dhe të afërmit e saj në oborrin e shtëpisë së saj.

Bebe është veshur me kostum me dizajn të flamurit të amerikës dhe një gomë për not gjithashtu me shiritat bardhë e kuq dhe yjet.

Në disa fotografi të postuara nga vetë Bebe, sjo shihet duke pozuar më shpinën dhe të pasmet e kthyera, duke vënë në pah format bombastike të trupit./Gazeta Express/