Adelina Ismaili pritet që shumë shpejt të vjen me një këngë të re dhe duket se për këtë ka zgjedhur një këngëtare të re

Adelina Ismaili pak më parë kishte lavdëruar dy producentët e On Records, Zzap n’Chris me anë të një postimi në rrjetet sociale

Por, më parë, reperja Rina Balaj ka pasur disa postime ku paralajmëronte këngë me Adelina Ismailin.

Nuk dihet se kush e ka ftuar kënd në këtë këngë por ajo që dihet është se Adelina nuk do të pranonte asnjë bashkëpunim pa i pëlqyer asaj 100 për qind ideja për këtë këngë.

 

View this post on Instagram

 

Cila kong mundet me kon??😆 shume shpejt @adelinaofficiel 🍓🍓

A post shared by RINA (@balajrina) on