Ylli i Towie, Amber Turner ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në të brendshme sportive në ngjyrë në rozë derisa ajo ka thënë se po i pëlqen vetizolimi nga koronavirusi

Ajo po vazhdon që të jetë e izoluar për shkak të pandemisë ku po bën ushtrime fizike dhe të krijojë një program në mediat sociale për këto duke e quajtur “Active with Amber”.

Amber Turner ka treguar trupin e saj seksi kur sot ka postuar një selfie pas ushtrimeve të martën.

Ylli i Towie (26), ka treguar se është në një formë të mirë e ku veshja e saj i thekson ato.