Këngëtarja Bleona Qerreti kishte realizuar një këngë në fillim të marsit por që ajo kaloi në qetësi

Shpërthimi i pandemisë COVID-19 e bëri të veten dhe kënga “Haters” e Bleonës nuk ka më shumë se 300 000 klikime ne youtube kurse edhe komentet e fansave nuk janë edhe aq pozitive për të.

Megjithatë, kjo nuk e ka ndal Bleonën për të treguar asetet e saj dhe disa nga fotografitë që janë bërë gjatë xhirimit të klipit.

Fotot Bleona i ka postuar duke bërë thirrje që të shikohet kënga e saj dhe njëkohësisht ka treguar se ajo është në vetizolim shkaku i koronavirusit.