Oriola Marashi ka provokuar rëndë ndjekësit e saj.

Modeles së njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk po i bën fare për pandeminë.

Ajo duket seksi teksa shijon ditët e nxehta në plazh, e gjatë një shëtitje dikush i ka realizuar disa fotografi nga prapa.

Modelaj dukej tejet joshëse në bikinit që i vinin në pah format e përkryera trupore.

Është bërë e kuptueshme tashmë që Oriola i ka në qejf pozat e tilla pasi çdo verë dhe jo vetëm ‘godet’ me to.

 

View this post on Instagram

 

My hips don’t lie 💙

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on