Tuna publikoi disa foto të këndshme pranë Tianit.

Tuna Sejdiu kohën e fundit ka shijuar në maksimum pushimet në Amerikë bashkë me më të dashurit e saj

Këngëtarja, së fundi publikoi në llogarinë e saj në Instagram disa fotografi nga vizita që bashkë me djalin i bënë bulevardit “Tantrum”.

Në ato foto, Tuna shihet se ishte kombinuar bashkë me vogëlushin e saj Tianin dhe të dy duken shumë bukur pranë njëri-tjetrit.