Ronaldo është duke i kaluar pushimet së bashku me familjen.

Cristiano Ronaldo po i kalon pushimet në një nga hotelet më luksoze në Greqi ku po shpenzon shifra marramendëse, shkruan DailyMail.

Sipas raportimeve futbollisti u la bakshish punonjësve të hotelit hiç më pak se 20 mijë euro që ti mbajnë paparazit larg nga vendi ku po jeton.

Cristiano është duke i shijuar pushimet verore në hotelin luksoz ‘Costa Navarino’ së bashku me gruan Georgina dhe 4 fëmijët e tij.