Pak ditë më parë Sara Hoxha zbuloi se do të bëhej nënë për herë të dytë. Sot bashkëshorti i saj, Ledion Liço ka ditëlindjen. Në fjalët dedikuar tij, Sara ka zbuluar edhe gjininë e bebes.

“Vite më parë në këtë datë, për ditëlindjen e tij, unë takova shpirtin tim binjak. Nuk mund të kisha zgjedhur një burrë dhe një baba më të mirë për dy djemtë tanë. Të dua!” -ka shkruar Sara përkrah fotove nga dasma. Më poshtë ka shtuar se edhe pse Ledioni nuk ka rrjete sociale, ajo e di që i kontrollon lajmet për të online.

Pra Londoni do të bëhet me një vëlla.