Category: Estradë
Estradë 29.05.19 | 11:16

Modelja e njohur, “çmend” në setin e fundit fotografik (FOTO)

Modelja amerikane Abigail Ratchford, është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale. Kjo për shkak të fotografive “të nxehta” dhe provokuese që ajo publikon. 26-vjeçarja ka postuar së fundmi një set “të nxehtë” fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha...

Estradë 28.05.19 | 11:15

E dashura e Putin lind binjakë? Lajmi zhduket me shpejtësi

Alina Kabaeva, e cila prej kohësh përflitet se është e dashura e bosit të Kremlinit, Vladimir Putin, raportohet se ka sjellë në jetë binjakë. Ish-gjimnastja olimpike ka sjellë në jetë dy djem në fillim të këtij muaji, të paktën kështu pretendohet në mediat ruse. Megjithatë, lajmi...

Estradë 23.05.19 | 12:36

Sara Hoxha prek me fjalët dedikuar të atit, 11 vite pas humbjes

Sot bëhen 11 vite që Dritan Hoxha është ndarë nga jeta dhe plagët që kjo ngjarje ka lënë te familjarët e tij janë ende të hapura. Ata e kujtojnë gjithmonë me dedikime e foto dhe nuk kishte si të mungonte një shkrim nga Sara këtë përvjetor. Ajo ka postuar një foto ku shfaqet një karrige...

Estradë 21.05.19 | 12:22

Ami e mahnitshme në fotot e fundit, por komenti i Ermalit rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve

Moderatorja, biznesmenia, Amarda Toska është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar e ndër më të ndjekurat në rrjete sociale. Ami poston shpesh foto si nga biznesi, koleksionet më të reja të fustaneve në “Ami Event”, por edhe foto familjare, me Ermalin e fëmijët. Ditën...

Estradë 17.05.19 | 11:30

Mbesa e Princeshës Diana bën publike romancën me miliarderin 60-vjeçar

Që prej verës së kaluar, flitet për një romancë mes tyre. Por, vetëm një ditë më parë, ata e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, duke u shfaqur bashkë në publik. Bëhet fjalë për mbesën e Princeshës së ndjerë Diana, Lady Kitty Spencer dhe manjatin e modës Michael Lewis. Ata u fotografuan...

Estradë 16.05.19 | 09:16

Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar

Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai ka shkruar se që nga sot është beqar, ndërsa ka fshirë të gjitha fotografitë...

Estradë 14.05.19 | 12:44

Publikohet fotoja e parë e Taynas me të dashurin

Tayna është një ndër rep-këngëtaret më të suksesshme gjatë viteve të fundit në Kosovë dhe Shqipëri. Kjo ka bërë që artistja të jetë në qendër të vëmendjes së mediave duke mos përjashtuar edhe jetën private. Tashmë është zbuluar se ajo ka nisur një lidhje dashurie, ndërkohë...

Estradë 14.05.19 | 12:09

Me lot në sy, Emina Çunmulaj tregon arsyen prekëse pse i preu flokët shkurt

Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj i habiti të gjithë ditën e sotme kur u shfaq me pamjen e re me flokë të prera shkurt. Modelja nuk vendosi t’i prejë flokët për modë, por për një arsye që naemocionoi. Në një video të postuar në Instagram, Emina tregon se flokët...

Estradë 13.05.19 | 13:26

Dafina paralajmëron projektin e ri me poza joshëse

Dafina Zeqiri ka publikuar imazhe të reja në ‘Instagram‘. Ajo është shfaqur shumë joshëse. Dafina ka ndryshuar flokët e saj përsëri duke marrë një ngjyrë tjetër. Artistja, i ka përshtatur shumë mirë flokët me makijazhin. Sipas këtyre fotografive ajo do publikojë së shpejti projektin...

Estradë 10.05.19 | 11:45

Adelina Tahiri prezanton veturën e saj të re luksoze

Adelina prezanton ‘bebushin e saj më të ri’. Adelina ka marrë pjesë në një event të organizuar nga BMW në Shkup dhe nga kjo natë luksoze ajo ka dalë me një veturë të një prej tipave më të ri të BMW. Ajo ka treguar me anë të një videoje në Instastory se është bërë me veturë...

Estradë 08.05.19 | 15:14

Meghan dhe Princ Harry prezantojnë djalin e tyre

Duka dhe dukesha e Sussex kanë prezantuar  djalin e tyre të porsalindur me botën për herë të parë. Meghan dhe Harry u shfaqën para kamerave  me djalin e tyre në duar në Windsor Castle . Dukesha e lumtur tha para kamerave: “Është magji, është shumë e mahnitshme. Kam dy djemtë më...

Estradë 08.05.19 | 14:01

Flet vëllai i Loredanës – mohon gjithçka thotë se zvicerania ka probleme mendore

Reperja Loredana Zefi është arrestuar dje në Zvicër, në bazë të një akuze për vjedhjen e 900 mijë frangave. Ajo thuhet se ia ka vjedhur 700 mijë franga një çifti nga Valais, duke mashtruar me ndërrim të identitetit dhe në fund edhe i kishte kërcënuar. Ndërkohë, Zyra e Prokurorit publik...

Estradë 08.05.19 | 12:49

Ky është çifti zviceran që e mashtroi Loredana (FOTO)

Reperja kosovare nga Ferizaj, Loredana Zefi, u arrestua sot nga autoritete zvicerane për mashtrim me shuma të mëdha parash. Siç shkruan 20min.ch, autoritetet e drejtësisë në Zvicër kanë konfirmuar se ajo dyshohet për mashtrim ndaj një çifti zviceran 20min.ch ka publikuar edhe pamjet e çiftit,...

Estradë 06.05.19 | 15:16

Luana konkurente e fortë e këngëtareve, thyen rrjetin me këngën e re

Ka vetëm dy ditë që është publikuar por projekti i ri muzikor i Luanës ka pushtuar rrjetetet sociale. “Sonte” mban titullin kënga më e re e Luanës, ku mysafir ka këngëtarin e madh nga Peja, Ramadan Krasniqi- Dani. E dyshja duket se ia kanë qëlluar fort me bashkimin e tyre, pasi kënga...

Estradë 06.05.19 | 13:41

Të famshmit shqiptarë që agjërojnë Ramazanin

Muaji i Shenjtë i Ramazanit po fillon dhe do të zgjasë për 30 ditë rresht. Mund të duken njerëzit më të pabesueshëm për të ndjekur një regjim të fortë, siç është agjërimi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, por gjatë këtij muaji besimtarë të çfarëdo profesioni qofshin,...

Estradë 04.05.19 | 22:24

Çmenduri: Kaq paguhet Kim Kardashian për një fotografi në Instagram

Ylli Kim Kardashian ka raportuar së fundmi përmes disa dokumenteve ligjore se sa influencuese dhe e fuqishme është. Ajo ka ngritur padi ndaj kompanisë “Missguided USA”, e cila sipas saj ka shrytëzuar imazhin e Kardashianit për reklamë, pa marrë miratim nga ajo shkruan Telegrafi.Ndër...

Estradë 02.05.19 | 15:49

10 femrat më të bukura të shekullit

Bukuria është një koncept që nuk ka një kuptim strikt, më e bukura për njerëz të ndryshëm është e ndryshme dhe vjen në forma e linja të ndryshme. Por femrat e mëposhtme renditen si ndër më të bukurat e shekullit të XXI dhe padyshim që e meritojnë këtë titull, megjithëse mund...

Estradë 30.04.19 | 23:58

Morena ia çon gishtin e mesëm ish të dashurit (VIDEO)

Morena Taraku duket se nuk harron që ta provokojë ish të dashurin e saj dhe të dërgojë mesazhe interesante me të Morena Taraku, këngëtarja dhe bukuroshja kosovare e cila këtë vit më shumë është duke e kaluar jashtë Kosovës së brenda saj, nuk ka të ndalur me provokime të ndryshme. Ajo...

Estradë 30.04.19 | 12:55

Alketa Vejsiu i përgjigjet publikisht të gjithëve me lot në sy: Kjo është arsyeja pse vendosa të ndihmojë Xhejsonin

Nisma e moderatores Alekta Vejsiut për të ndihmuar të voglin Xhejson Bafti ka shkaktuar reagime jo fort pozitive në sytë e publikut. Shumë prej ndjekësve komentonin se përse nuk ishte vetë stafi i Piter Panit, i cili të kontribuonte për këtë kauzë. Bashkë me reagimet, kësaj historie iu...

Estradë 25.04.19 | 12:35

Martohet prezantuesja tërheqëse, Genta Cana, shikoni si duket në dasmë

Prezantuesja e njohur e televizionit Klan Kosova, po martohet sonte. Genta Cana, i ka dhënë fund beqarisë me të dashurin e saj Nolin, në një ceremoni madhështore në Prizren. Genta fillimisht prezantoi motin në Klan Kosova dhe më pas mori përsipër të udhëhiqte një emision sportiv – Minuta...

Повеќе