E mbani mend këngëtarin bullgar Azis që dikur bëri namin me pamjen e tij? Azis u bë shumë i famshëm me këngën “Sen Trope”, në videoklipin e të cilës ai i la të gjithë gojëhapur me pamjen.

Mirëpo ka kaluar shumë kohë dhe Azis ka ndryshuar pamjen. Këngëtari 41-vjeçar tashmë është një brun shumë i pashëm.

Ai është shumë i ndjekur në rrjete sociale dhe shumë aktiv me postime duke tërhequr vëmendjen me pozat.

Azisi vazhdon karrierën si këngëtar duke publikuar videoklipe e duke mbajtur koncerte.

Videoklipin më të fundit Azis e ka postuar pak ditë më parë dhe mund ta ndiqni më poshtë.