Kejvina Kthella po kalon disa ditë në qytetin e bukur të Barcelonës.

Kejvina Kthella ish velina e emisionit ‘Xing’ prej edhe nga mori famën më të madhe ka publikuar disa imazhe në rrugët e Barcelonës.

Me bukurinë dhe linjat trupore ajo ka arritur gjithmonë të fitoj vëmendjen e mediave.

Kejvina po vazhdon punën e saj si modele, dhe asnjëherë nuk zhgënjen fansat me paraqitjet e saj.

Së fundmi ajo ndau një fotografi nga qyteti i Barcelonës ku shfaqet tejet atraktive me minifundin e saj.