Vali Corleone ka mbetur një nga personazhet më të komentuar të showbizit e që ka bërë bujë me deklaratat e tij. Mirëpo prej gati 1 viti Vali nuk është shfaqur më në ekran dhe publiku është bërë kurioz ç’ka ndodhur me të.

Këtë na e ka zbuluar sot Fero i cili ka postuar një foto krah Valit teksa ndodhen në klubin e tij.

Vali duket si gjithnjë në super formë, i rrethuar nga luksi dhe në pamje nuk ka ndryshuar shumë.