Një burrë ndodhet në gjendje kritike për jetën pasi shembjes së një ballkoni ndërsa po bënte seks në një shtëpi pushimesh në Francë.

Britaniku 30-vjeçar, i cili nuk është identifikuar, mori plagë të rënda pasi ra me kokë në beton në Le Cannet, afër Kanës.

Partnerja e tij kanadeze, 28-vjeç tha se burri u ra pas shembjes së ballkonit të apartamentit. Ajo pësoi dëmtime të lehta.

“Ballkoni u shemb ndërsa çifti bënte dashuri,”-tha një burim për Daily Mail.

“Pjesë të mëdha betoni i ranë sipër çiftit pas rrëzimit në tokë. Ata po bënin dashuri në qiell të hapur dhe ranë nga 3.5 metra lartësi.”