Ceremonia e tyre e martesës ishte pa bujë dhe u bë e ditur vetëm nga publikimi i fotove në rrjete sociale nga Angela.
Në dhjetor modelja shqiptare dhe bashkëshorti i saj, aktori me prejardhje rumune Dragos Savulescu, festuan një vjetorin e martesës në Itali, ku kaluan disa momente romantike të cilat Angela preferoi t’i ndante gjithashtu në rrjete sociale.

Modelja publikoi asokohe në “InstaStory” disa video nga festa e tyre intime duke ndarë me fansat pamje nga darka dhe nga dhoma e saj e hotelit.
Por, sëfundmi teksa po hidhnim nje sy profilit të Angelas në Instagram, pamë që ndryshe nga muaj më parë kur modelja nuk linte rast pa postuar foto me partnerin e saj dhe ishte goxha aktive, së fundmi publikime të tilla mungonin.
Postimi i fundit i modeles me bashkëshortin daton më 1 nëntor të vitit të kaluar në festën surprizë për ditëlindje që ajo i organizoi atij.

Ndërkohë që hera e fundit që Angela ka folur publikisht për martesën ka qenë në një intervistë për “Revistën Who” në muajin shkurt.

Një tjetër detaj që ngre më shumë dyshime një “ndar