Reperja Rina Balaj, pas disa projekteve solo me të cilat la gjurmë, tani ka nisur disa bashkëpunime të suksesshme

Ditë më parë e ka publikuar këngën ‘Qikat’ në bashkëpunim me Adelina Ismajlin ndërsa së shpejti pritet që të publikohet dueti i saj me Blake i cili pritet të jetë një super hiq.

Kjo u bë e ditur nga menaxheri i saj, Met Elshani, i cili e ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram.

Pranë saj ai e ka zbuluar datën e publikimit të këngës e që është data 28 e këtij muaji dhe kënga do të titullohet “Jumanji”