Është publikuar kënga që do ta dëgjojmë në çdo anë gjatë kësaj vere.

Shawn Mendes dhe Camila Cabello janë bërë bashkë për të sjellë këngën ‘Senorita’.

Ata më në fund kanë dëgjuar kërkesat e fansave për të bërë një bashkëpunim dhe fansat kanë pasur të drejta.

Zërat e artistëve janë përshtatur shumë dhe kënga është pritur shumë mirë që në orët e para të lansimit me videoklip.

Dyshja kanë edhe një këngë bashkë që e kanë realizuar para disa vtee derisa Cabello ishte ende anëtare e ‘Fifth Harmony.