Melinda Ademi ka marrë Teten Gjyli në videoklipin e këngës së saj më të re.

Artistja Melida Ademi ka publikuar edhe një këngë të radhës, e cila gjithashtu është mjaft e veçantë.

Kënga quhet ‘Pika Pika’ dhe është një version mjaft interesant e këngës së vjetër shqipe, shkruan Gazeta Express.

Vetë reperja ka kontribuar në tekstin e kësaj kënge, bashkë me Tonic & Denk ndërsa për muzikën, miksimin dhe orkestrimin janë përkujdesur artistë e producentë të ndryshëm.

Melinda edhe këtë herë shfaqet në super formë në videoklip, ndërsa vëmendjen padyhsim e merr pjesa kur aktori Osman Azemi shfaqet në rolin e Tetës Gjyle