Antonio Conte kërkon të përforcojë skuadrën e Interit që pjesën e mbetur të sezonit të “luftojë” me Juventusin për titullin kampion në Serie A.

Yong, Lingard, Eriksen, Chong dhe Olivier Giroud janë 5 objektivat e mëdha të merkatos së zikaltërve, shkruan SYRI.net.

Së fundmi tabloidi britanik “The SUN” ka publikuar formacionin e mundshëm dhe nëse kryhen këto transferta atëherë Interi do të forcohet shumë.

Në sulm pritet të vijë Giroud.