Moti sot në Maqedoni

Maqedoni 23.05.2019 / 7:43

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut në disa vende, si dhe do të fryjë erë e përforcuar.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me diell.


Comments are closed for this post.

Të fundit