Morena Taraku nuk është mirë me shëndet.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram ku edhe shihet e shtrirë në spital duke marrë intervenimin e nevojshëm.

Morena nuk ka treguar se për çfarë bëhet fjalë.