Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin.

Një komedi kjo që po pëlqehet tej mase nga publiku shqiptar, teksa sjellë skena mjaftë komike këngëtaren dhe aktorin shqiptar.

Por, jo gjithçka ka shkuar pa “gabime” apo qysh duhet. Është Ermali ai që ka postuar në llogarinë e tij Instagram prapaskenat e këtij filmi.

 

View this post on Instagram

 

Nga prapaskenat e filmit @2gisht_mjalte 🤗😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on