Kejvina Kthella është e njohur për linjat mbresëlënëse trupore, të cilat i vë në pah gjatë angazhimeve profesionale në rolin e modeles.

Bukuroshja numëron afro gjysmë milion ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ndan fotografi nga përditshmëria dhe karriera e saj.

Së fundmi ajo ka ‘provokuar’ fansat e saj duke publikuar një fotografi ku vë në pah këmbët e gjata dhe seksi.

Përpos kësaj ajo ka treguar se si do të duket për festën e Halloween, ku bukuroshja shqiptare është veshur si një maleficent tepër seksi gjatë spektaklit “Dance With Me”.