Category: Estradë
Estradë 21.04.19 | 17:29

Ky është çmimi marramendës i maces së Nora Istrefit në klipin e ri

Era dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të para para dy ditësh të quajtur “Nuk e di”. Deri më tani kënga po numëron 1 milion klikime, por ka një detaj që po i  shqetëson fansat. Macja që e shoqëron Norën në  njërën pjesë të klipit sipas revistës ‘Who’ konsiderohet...

Estradë 18.04.19 | 11:12

A është kjo shqiptarja më seksi aktualisht? (FOTO)

Ajo konsiderohet nga jo pak njerëz si shqiptarja me të pasmet më seksi aktualisht. Redona Koci mundohet rregullisht ta vërtetojë këtë epitet, duke publikuar fotografi të reja, në llogarinë e saj në Instagram. Bukuroshja nga Tirana shfaq me mburrje trupin e saj superjoshës, teksa të pasmet...

Estradë 17.04.19 | 12:15

‘Me mujt ta kisha marrë burrin’, shihni si ia kthen fanses Adelina Tahiri

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri ka kërkuar në llogarinë e saj ‘Instagram‘,t’i bëjnë pyetje fansat. Ajo mori shumë kritika për martesën e saj me avokatin maqedonas, Serjozha Markov por duket që po e kanë edhe lakmi. “Je femen shumë me fat tepër e bukur te kom zili per jeten...

Estradë 16.04.19 | 12:00

E zhveshur në hotel, prezantuesja shqiptare ngrit këmbët

Di gjithmonë si të provokojë. Prezantuesja shqiptare Roza Lati ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet pothuajse e zhveshur në hotel, duke vënë në pah linjat seksi. Duke e ngritur njërën këmbë, ajo kishte vënë në pah tatuazhin e madh që e ka bërë. Duke qenë në një gjendje...

Estradë 16.04.19 | 11:16

Adelina publikon dhuratën luksoze që ia bëri burri

Adelina Tahiri publikon orët super luksoze që i ka blerë burri i saj. Këngëtarja, Adelina Tahiri ka publikuar një imazh me bashkëshortin e saj në makinë. Në llogarinë ‘Instagram‘, ajo ka publikuar foton me burrin maqedonas ku i kanë fotografuar duart e tyre të kapura së bashku ,duke...

Estradë 15.04.19 | 10:26

Morena Taraku bën tatuazhin që askush nuk priste

Morena Taraku është një prej vajzave më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Kjo për shkak të fotove provokuese që poston në rrjetet sociale dhe për shkak të lidhjeve të saj. Por së fundmi Morena është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një tatuazhi që ka bërë në krahun...

Estradë 12.04.19 | 15:24

Si në parajsë, brenda super vilës së Kim Kardashian

Kim Kardashian ka lejuar për herë të parë një revistë botërore që të hyjë në super rezidencën e saj në Kaliforni. Gjatë intervistës së zhvilluar brenda saj me “Vogue”, pikaset një rezidencë e tëra në ngjyrë të bardhë dhe me hapësira të bollshme,. Rezidenca e dyshes së njohur...

Estradë 12.04.19 | 12:07

Adelina Tahiri poston foton me përqafimin më të ëmbël

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri ka sjell imazhin më të ëmbël me djalin e saj. Adelina Tahiri në llogarinë e saj, Instagram ka publikuar një foto të ëmbël me djalin, Jonin. Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë e cila po shijon çdo moment dhe...

Estradë 11.04.19 | 13:31

32-vjeçarja transformohet në Barbie

Një ruse, e cila ngjan si Barbie dhe ka shpenzuar rreth 139,200 euro për të koleksionuar kukulla, ka pranuar se nuk ka pasur kurrë shoqe. Tatiana “Tanya” Tuzova ka një koleksion me 1.520 kukulla dhe dëshiron të ketë më shumë për të arritur rekord botëror, por miq nuk ka asnjë. Së shpejti...

Estradë 10.04.19 | 14:00

Kur Irina del në bikine, të tjerat heshtin

Irina Shayk ka dhënë shenja se do të rikthehet shpejt me një set fotografish në bikine derisa ka modeluar për kompaninë Burberry Ajo konsiderohet si një modele e kategorisë A në Hollywood. Të hënën, Irina Shayk (33), ka zgjedhur Instagramin për të treguar se po modelon për bikinet e...

Estradë 10.04.19 | 13:57

U bë milionere falë Instagramit, bukuroshja tregon sekretin

Një ish-kuzhiniere dhe basketbolliste është duke fituar miliona dollarë nga Instagrami, duke shpërndarë foto dhe video të fitnesit me 2.5 milionë fansat e saj. Jem Wolfie, që jeton në Perth, Australi, shet mallra, libra elektronikë për ushtrime dhe receta, duke fituar kështu 30,000 dollarë...

Estradë 08.04.19 | 14:18

Era Istrefi vë ‘piercing’ në këtë pjesë jo të zakonshme të trupit

Era Istrefi tani ka një vath edhe në faqe! Era Istrefi njihet si një nga këngëtaret që i ndjek trendet më të fundit të modës e ndonjherë edhe i ‘shpikë’ vet trendet e reja. Tani Era ka vendosur të shpojë edhe fytyrën e saj, pasi ka bërë ‘piercing’ në faqe, shkruan Gazeta Express. Era...

Estradë 08.04.19 | 12:09

Gjyshja seksi 49-vjeçare provokon admiruesit, ua tregon gjoksin (FOTO+18)

Gina Stewart është nënë e 4 fëmijë dhe gjyshe e një mbese. Mirëpo, kjo nuk e pengon yllin që të thyejë rrjetin me foto dhe video mjaft provokuese. Gjyshja më seksi në botë ka postuar së fundmi në Instagram një nga fotot më provokuese të saj. Fotoja “topless” është më e pëlqyera...

Estradë 08.04.19 | 10:42

Krimineli më i bukur në botë dhe e dashura miliardere sërish në skenë

Ajo ishte duke shijuar një natë vajzash pa Jeremy Meeks të shtunën. Megjithatë Chloe Green tregoi se ajo ishte ende po aq e dashuruar, duke ndarë një foto nga pushimet e tyre të kohëve të fundit në Tajlandë. Trashëgimtarja e Topshop, 28 vjeç, duket se po shijon kohën më të mirë 35-vjeçarin.

Estradë 07.04.19 | 20:23

Fatime Fetain me Ermal Mamaqin në foto, çfarë i bashkoi? (FOTO)

Sot në rrjetin social FB është shpërndarë një foto ku shihet Ermal Mamaqi përkrahë Fatime Fetait. Prokurorja speciale Fatime Fetai pas një pune të lodhshme si duket ka qenë e pranishme në festën pas shfaqjes së filmit “2 Gishta Mjalte” ku aktor kryesor është Ermal Mamaqi dhe Elvana...

Estradë 07.04.19 | 12:49

Anxhela Peristeri: I këndova në dasmë, por dhëndri nga Maqedonia më kërkoi për nuse

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ishte e ftuar në emisionin “Thumb” këtë të shtunë. Në një bisedë në banak me moderatoret Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta, Anxhela rrëfeu detaje të karrierës së saj muzikore dhe të pathëna të tjera të jetës së saj personale. Ajo rrëfeu...

Estradë 04.04.19 | 12:46

Adelina Tahiri feston ditëlindjen, burri milioner i blen dhurata luksoze

Adelina Tahiri feston sot ditëlindjen e saj të 27-të. Në këtë ditë të veçantë, këngëtarja pranoi dhurata qindra mijëra euro nga bashkëshorti i saj maqedon. Adelina hyri në Instagram për t’i prezantuar ato në mesin e të cilave kishte orë Rolexi e shumë bizhuteri nga marka Cartier. “Faleminderit...

Estradë 01.04.19 | 18:50

Super-vajza e komandantit të UÇK-së që po “çmend” rrjetin

Donika Selimi është vajza e ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish-ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimit. Donika përveç që karakterizohet nga një hijeshi e rrallë, posedon linja trupore tejet seksi që i ekspozon në Instagram, duke e “ndezur” rrjetin. Bukuroshja...

Skena Estradë 29.03.19 | 11:30

Kylie Jenner sërish shtatzënë?

Kylie Jenner mund të jetë shtatzënë sërish dhe në pritje të një vogëlusheje, të paktën nëse e besoni euforinë e Instagramit. 21 vjeçarja ka nxitur thashetheme se ajo mund të bëhet sërish nënë pas një fotografie që ka postuar në llogarinë e saj në këtë rrjet social. Me siguri...

Estradë 29.03.19 | 07:19

Ritën e fyejnë në rrjetet sociale, ky është vendimi i saj

RITA Ora është duke e debatuar me të tjerët se a është më mirë që të mos jetë më në rrjetet sociale për shkak të abuzimeve që i bëhen asaj online Këngëtarja e hitit “Let You Love Me” ka pranuar se kudo që ajo hynë online ndihet që abuzohet nga komentues të ndryshëm. “Thënë...

Повеќе