Prezantuesja e njohur e televizionit Klan Kosova, po martohet sonte.

Genta Cana, i ka dhënë fund beqarisë me të dashurin e saj Nolin, në një ceremoni madhështore në Prizren.

Genta fillimisht prezantoi motin në Klan Kosova dhe më pas mori përsipër të udhëhiqte një emision sportiv – Minuta e Fundit.

Moderatorja ka thënë se pas dasmës do të kthehet direkt në ekran edhe pse është në muajt e parë të shtatzënisë.