Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar.

Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero.

Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory.

Ai ka shkruar se që nga sot është beqar, ndërsa ka fshirë të gjitha fotografitë me Arbenitën në llogarinë e tij Instagram, duke lënë vetëm një.

Ndryshe çifti ishin bashkë për disa muaj, madje lidhjen e tyre e patën bërë edhe publike.