Modelja amerikane Abigail Ratchford, është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Kjo për shkak të fotografive “të nxehta” dhe provokuese që ajo publikon.

26-vjeçarja ka postuar së fundmi një set “të nxehtë” fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediat rozë.

Komentet ndaj fotove kanë qenë të shumta.

Abigail ndiqet nga më tepër se 9 milionë ndjekës në Instagram.