Graniti dhe Leonita Xhaka kanë njoftuar se së shpejti do të bëhen prindër.

Futbollisti me origjinë shqiptare përmes një fotografie të publikuar në Instagram ka njoftuar së së shpejti do të bëhet baba, shkruan lajmi.net.

Janarin e vitit që shkoi çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë dhe tani pritet ta fitojnë epitetin prindër.

Përmes disa imazheve që 26 vjeçari ka publikuar mund ta shohim se çifti janë duke i kaluar pushimet në Marok.