Sara dhe Atdheu janë përfolur shpesh kohët e fundit për ndarje dhe mesa duket lidhja mes tyre kaq ishte pasi ndarjen tani e ka konfirmuar edhe vetë ish-konkurrentja.

Sara ka bërë disa postime në Instagram ku tregon se është beqare.

Më pas ka postuar emojin e një gjarpri dhe shkruan se nuk i beson askujt.

Për më tepër ish-konkurrentja ka fshirë fotot me Atdheun dhe e ka hequr nga Instagrami.