Këta dy fëmijë, sot janë çifti – dhe pëlqehen shumë nga publiku.

Bëhet fjalë për Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezajn.

Fotografitë i publikoi aktori, duke treguar se si janë dukur kur ishin fëmijë dhe para se të takoheshin me njëri-tjetrin.

Si mendoni, a kanë ndryshuar Besi dhe Xhensila apo edhe sot duken pak a shumë njësoj?

Sidoqoftë, të dy kanë shumë fansa sot dhe kanë krijuar karrierë në industrinë e muzikës dhe të filmit./

 

View this post on Instagram

 

Pak para se te njiheshim me njeri tjetrin 😂. @xhensilamyrtezaj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on