Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është shfaqur përsëri e nxehtë me disa foto që ka postuar në rrjetet sociale

Arta ka postuar sonte një foto në InstaStory ku vënë gjoksin në rëndë të parë.

Pavarësisht se emri i Artës vazhdon të jetë aktiv nëpër media, sidomos për atë që bën ajo, Arta vazhdon që të sjell foto seksi në rrjetet sociale.

“Çka do që bëni është e mahnitshme, atyre që nuk ju shikohet të çmenden”, ka shkruar ajo mbi foto në anglisht.