Bukuroshja Afrona Dika është shfaqur tepër joshëse por edhe ndryshe në një fotografi që e ka postuar në rrjetet sociale

Modelja, e cila është martuar me Bleron, ka filluar kohëve të fundit që të merret edhe më këshilla duke luajtur rolin e bllogeres si youtuber.

Megjithatë, sot ajo ka paraqitur një foto nga e kaluara e saj ku duket ndryshe por edhe seksi.

Kujtojmë se Afrona dhe Blero e kishin pranuar më parë se pandemia i kishte lënë ata të ndarë për ca kohë.