Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka zbuluar herë pas here përmes postimeve në “Instagram” se është shumë e lidhur me babanë e saj.

Madje një ditë më parë, ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku tregon një bisedë me babanë. E gjeni dot se për çfarë kanë biseduar? Vështirë që t’ju shkojë në mendje.

Morena ka postuar bisedën ku flasin për thonjtë. Këngëtarja i ka dërguar të atit një foto të thonjve dhe përgjigja e tij i ka habitur të gjithë.

“Po bukur, a po te pëlqejnë ty”, ka qenë përgjigja e tij. Kujtojmë se Morena është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku nuk mungojnë as pozat shumë seksi dhe provokuese.