Dhurata Dora me në fund pas shtatë muajve pritet që të sjell këngë të re

Sot gjatë tërë ditës këngëtarja ka postuar fotografi në Instagram ku ajo paralajmëron këngën e saj të re.

 

View this post on Instagram

 

Rruges…

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

“Rrugës”, është një postim që ajo ka postuar para 15 orëve, derisa para 14 orëve edhe kompania RedBox, e cila prodhoi hitin “Zemër” ka shkruar me të njëjtën fotografi “Edhe pak…”.

Nuk dihet se kur do të lansohet kjo këngë, por me gjasë shumë shpejt.

Kujtojmë që kënga e Dhuratës me Soolking, “Zemër” që ajo e lansoi në muajin prill, ishte kënga e vetme e Dhurata Dorës deri me tani dhe ka më shumë se 335 milionë klikime. /GazetaExpress/