Kourtney Kardashian dhe bashkëshorti i saj Travis Barker u panë duke dalë nga një spital në Los Anxhelos të shtunën.

Blink-182 , grupi punues i Travis, të premten njoftoi shtyrjen e disa datave të turneut evropian për shkak të një “çështjeje urgjente familjare” që e detyroi atë të shkonte në shtëpi.

As Travis dhe as Kourtney nuk kanë treguar pse ishin në spital.