Dje në orët e pasdites në një kompani në Bogovinë të Tetovës gjatë shkarkimit të një sasie rreth 4 ton granit, ka ndëruar jetë një punëtor 35 vjecar nga Bogovina ndërsa janë lënduar edhe dy punëtorë tjerë, mëson portali Shqipmedia jozyrtarisht.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe bashkë me prokurorin kanë bërë hetimet e kësaj tragjedie. Zyrtarisht pritet sot policia të del me komunikatë.