Sol Perez, prezantuesja seksi e motit në Argjentinë, ka bërë një deklaratë rreth asaj që i pëlqen në krevat, dhe ka tërhequr vemendjen e jo pak mediave.

Sol Perez flet hapur përsa i përket jetës seksuale dhe së fundmi ka deklaruar se dëshiron të jetë pjesë e një filmi erotik.

Bukuroshja bjonde ka më tepër se 4.2 milionë ndjekësa në rrjetin e saj “Instagram”.

Gjatë një diskutimi te hapur në një emision televiziv, ku po debatohej nëse “seksi i mirë zgjat nga 5 deri në 7 minuta”, vajza e motit menjëherë u përgjigj se seksi i shpejtë është më mirë.

Ajo ka shtuar më tej se i pëlqejnë meshkujt pasionantë, dikush i cili merr situatën në dorë.

Sol Perez njihet për format e saj bombastike trupore dhe jo më kot është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.