Rita Ora ka befasuar shumë kë kur sot ajo është paraqitur si një modele

Këngëtarja kosovare është në Javën e Modës në Paris dhe sot ka modeluar për kompaninë e njohur Prada në koleksionet MucciaPrada dhe CiuCiu.

Rita edhe më parë është vlerësuar lart për mënyrën se si vishet.

E tani asaj i është dhënë mundësinë që të sfiloi për kompaninë e njohur ku është parë në krah të modelëve të ndryshme me famë botërore si motrat Hadid, etj.