Këngëtarja e njohur, Tuna është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon shpesh momente nga jeta e sajprivate dhe personale.

Së fundmi Tuna ka treguar se e ka shijuar shumë fundjavën që lamë pas.

Këngëtarja ka publikuar një video mjaft tërheqëse ku pozon me bikini dhe tregon trupin e hatashëm.

Na duhet të themi se video të tilla të Tunës kishte kohë që nuk shihnim.

Këngëtarja mban të veshur me një palë bikini të zeza ndërsa të poshtmet janë në formë tangash që i ekspozojnë të pasmet.