Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë dyshja më e përfolur e shoëbizit.

Kohët e fundit, ata po shfaqeshin kaq të dashuruar dhe të lumtur krahë njëri tjetrit sa na bënë të mendonim se së shpëjti lidhja do të bëhej zyrtare.

Ata gjithashtu “mashtruan” se Arbenita mund të ishte shtatëzanë. Por mea duket asgje nuk paska qenë kështu.

 

Fero nuk ndjek më Arbenitën në Instagram. Ndoshta çifti po kalon një “krizë” momentale, ose ndoshta është një tjetër lojë prej tyre.

Ditën e djeshme Fero dha lajmin se ka shkëputur dhe kontratën me kompaninë “On Records” dhe se tashmë do të performojë i pavarur.

Se çfarë do të ndodhë me Feron dhe me çiftin mbetet për tu zbuluar në vazhdim.